Oferta pracy

Planista w dziale spedycji międzynarodowej

Twoje obowiązki

  • Planowanie, organizowanie i koordynowanie operacji transportowych w ruchu międzynarodowym FTL w sektorze chłodniczym.​
  • Monitorowanie pracy kierowców i zapewnienie przestrzegania wymogów dotyczących czasu pracy.
  • Prowadzenie własnej floty pojazdów.
  • Współpraca z przewoźnikami oraz aktywny udział w budowie bazy przewoźników.
  • Utrzymywanie bieżącego kontaktu z klientami oraz innymi działami firmy.
  • Ciągłe doskonalenie procesów transportowych w celu zapewnienia ich optymalizacji.

Wymagania

  • Minimum 2-letnie doświadczenie w prowadzeniu floty własnej.
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego.
  • Znajomość zagadnień związanych z czasem pracy kierowców oraz konwencją CMR.
  • Znajomość klientów i branży transportu chłodniczego.
  • Dobra znajomość obsługi giełd transportowych Trans, Timo,Transporeon.

To oferujemy

  • Perspektywę stabilnego zatrudnienia w rozwijającej się firmie.
  • Możliwość rozwoju zawodowego w oraz awansu wewnętrznego.
  • Atrakcyjny system premiowy.
  • Dofinansowanie do: pakietów sportowych (karty Multisport), prywatnej opieki medycznej oraz ubezpieczenia grupowego.
  • Niezbędne narzędzia do realizacji powierzonych obowiązków.

Dołącz do nas!

katarzyna.pardak@dtwl.pl

* Pole obowiązkowe do wypełnienia.