Oferta pracy

Magazynier- kompletacja zamówień

Twoje obowiązki

Magazynier- praca przy kompletacji i nadawaniu towaru

W naszym zespole będziesz między innymi:

  • kompletować zamówienia przy pomocy skanera,
  • kontrolować jakość towarów,
  • pakować oraz nadawać zamówienia,
  • brać udział w pracach inwentaryzacyjnych,
  • brać udział w procesie przyjęć towarów na magazyn,
  • dbać o sprawny i prawidłowy przebieg przepływów magazynowych.

Wymagania

Jeśli:

  • masz doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku to dobrze- jeżeli nie masz nauczymy Cię!
  • jesteś pracowity, dyspozycyjny, zaangażowany i sumienny,
  • umiesz pracować w dynamicznym środowisku i pod presją czasu

To oferujemy

  • perspektywę stabilnego zatrudnienia w rozwijającej się firmie,
  • atrakcyjny system premiowy,
  • możliwość awansu,
  • program poleceń pracowniczych,
  • prywatną opiekę medyczną oraz ubezpieczenie grupowe,
  • kartę sportową Multisport współfinansowaną przez firmę,
  • pracę w systemie 2 zmianowym (6-14, 14-22),
  • niezbędne narzędzia do realizacji powierzonych obowiązków.

Dołącz do nas!

paulina.kaczmarek@dtwl.pl

* Pole obowiązkowe do wypełnienia.