Oferta pracy

Specjalista ds. kadr, płac i rozliczeń

Twoje obowiązki

  • Naliczanie wynagrodzeń dla umów o pracę i umów cywilnoprawnych.
  • Przygotowywanie umów o pracę, umów cywilnoprawnych.
  • Sporządzanie i wydawanie świadectw pracy, zaświadczeń i innych dokumentów dotyczących zatrudnienia i wynagrodzenia Pracownika.
  • Przygotowywanie raportów kadrowo-płacowych.
  • Kompleksowe prowadzenie akt osobowych pracowników zgodnie z obowiązującymi przepisami.
  • Prowadzenie ewidencji badań lekarskich pracowników i szkoleń BHP.
  • Zgłaszanie pracowników do prywatnej opieki medycznej oraz innych benefitów.
  • Sporządzanie niezbędnych deklaracji do ZUS i US a także informacji do GUS i PFRON.

Wymagania

  • Min. rok doświadczenia na podobnym stanowisku.
  • Mile widziana znajomość programu kadrowo-płacowego Comarch ERP Optima.
  • Mile widziane doświadczenie w rozliczaniu płac kierowców.
  • Praktyczna znajomość Kodeksu Pracy.
  • Dobra organizacja własnej pracy.
  • Komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole.
  • Skrupulatność w wykonywaniu codziennych obowiązków.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie.
  • Możliwość rozwoju i awansu w strukturach firmy.
  • Dofinansowanie do: pakietów sportowych (karty Multisport), prywatnej opieki medycznej oraz ubezpieczenia grupowego.
  • Przyjazną atmosferę pracy, w której dzielimy się wiedzą i doświadczeniem.
  • Niezbędne narzędzia do realizacji powierzonych obowiązków.

Dołącz do nas!

paulina.kaczmarek@dtwl.pl

* Pole obowiązkowe do wypełnienia.