Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. administracji magazynowej

Twoje obowiązki

  • Zarządzanie obiegiem dokumentów magazynowo- transportowych.
  • Przygotowywanie dokumentacji magazynowo- transportowej.
  • Wsparcie administracyjne magazynu.
  • Prowadzenie korespondencji pocztowej biura.
  • Ścisła współpraca z działem opieki klienta oraz działem spedycji.
  • Ewidencja dostaw i wydań z magazynu w systemie WMS.
  • Ewidencja dokumentów księgowych w systemie firmy.
  • Ewidencja i raportowanie reklamacji magazynowych.
  • Obsługa recepcji

Wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie.
  • Mile widziany język angielski w stopniu komunikatywnym.
  • Komunikatywność.
  • Skrupulatność.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie.
  • Pracę w systemie dwuzmianowym: 6-14 oraz 14-22
  • Możliwość rozwoju i awansu w strukturach firmy.
  • Możliwość realizacji własnych pomysłów.
  • Dofinansowanie do: pakietów sportowych (karty Multisport), prywatnej opieki medycznej oraz ubezpieczenia grupowego.

Dołącz do nas!

paulina.kaczmarek@dtwl.pl

* Pole obowiązkowe do wypełnienia.