Oferta pracy

Spedytor międzynarodowy w dziale chłodniczym- Warszawa

Twoje obowiązki

  • Realizacja i bieżąca obsługa przewozów międzynarodowych chłodniczych.
  • Dbanie o wysoką jakość usług transportowych.
  • Monitorowanie procesów spedycyjnych i transportowych.
  • Optymalizacja kosztów spedycyjnych.
  • Aktywne rozwijanie kontaktów handlowych z klientami i przewoźnikami.
  • Rozwiązywanie codziennych zadań operacyjnych.
  • Współpraca z innymi działami firmy.

Wymagania

  • Min 2 letnie doświadczenie w obsłudze projektów i zleceń spedycyjnych chłodniczych.
  • Komunikatywna  znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie.
  • Znajomości specyfiki transportu międzynarodowego chłodniczego.
  • Wiedza z zakresu  pracy z giełdami transportowymi (Timocom, Trans.eu).

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie.
  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu w strukturach firmy.
  • Udział w tworzeniu nowych projektów i możliwość realizacji własnych pomysłów.
  • Dofinansowanie do: pakietów sportowych (karty Multisport), prywatnej opieki medycznej oraz ubezpieczenia grupowego.
  • Niezbędne narzędzia do realizacji powierzonych obowiązków.

Dołącz do nas!

paulina.kaczmarek@dtwl.pl

* Pole obowiązkowe do wypełnienia.